آموزش حسابداری پیشرفته

- محیا احمدیان

کارشناس امور مالی

فارغ التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات که در حوزه شبکه فعالیت داشتم و همچنین در حوزه برنامه نویسی وب به شکل تخصصی فعالیت دارم و از مدت ها قبل ایده ها و پروژه های میزفا را در قالب وردپرس و کدنویسی پیاده سازی کردم و در حال حاضر در میرفا به صورت حضوری فعالیت دارم، علاقه به ایده پردازی ، نوشتن و توسعه برنامه نویسی در حوزه وب دارم

من یک کارشناس تولید محتوا هستم. به سئو، بازاریابی آنلاین و آفلاین، بازاریابی محتوایی و تحلیل اطلاعات از روی یک دسته داده مثل آنالیتیکس به شدت علاقه دارم. اعتقاد من این است که آینده تبلیغات و بازاریابی در دست بازاریابی محتوایی است، پس برای پر رنگ‌تر شدن نقش بازاریابی محتوایی در جامعه دیجیتال وب فارسی تلاش می‌کنم.

“اولین کسب و کار آنلاین خودم را در فیسبوک راه‌اندازی کردم و در سال ۲۰۱۱ یکی از پرتعامل‌ترین صفحات فارسی با ۸۰ هزار فالور فعال را داشتم. سپس وارد دنیای شبکه شدم و در انتهای سال ۲۰۱۲ مدرک MCSE مایکروسافت را دریافت کردم، در دوران خدمت سربازی مسئول بهینه سازی یک وبسایت خبری معتبر شدم و آشنایی با سئو را آموختم و در سال ۲۰۱۴ توانستم به رتبه ۴۰۰ الکسا نزدیک کنم.”

فعالیت‌های سئوی بنده به شکل تخصصی در قالب پروژه‌های مختلف و آموزش‌های حضوری و غیرحضوری در دفتر میزفا و دانشگاه علامه طباطبایی تهران صورت ‌می‌گیرد، تجربه بهینه سازی موفقی در بهبود “UX تجربه کاربری” و “CRO بهینه‌سازی نرخ تبدیل” در پروژه‌های سئو کسب کرده‌ام. تقریبا در همه ابزارهای گوگل تسلط کاملی دارم. من متخصص تجربه کاربری، دیجیتال مارکتینگ، فروش، برنامه نویسی، سوشال و … نیستم، ولی تجربیات بسیار خوبی در این حوزه ها داشتم و در پروژه های سئو خودم و یا کمپین های تبلیغاتی به اندازه ای که نیاز باشه حتما استفاده می‌کنم.

من از فیلدهای سئو، عاشق سئو فنی و سئو آنالیز هستم و چون سابقه تحلیل و همینطور برنامه نویسی داشتم در زمینه سئو هم بیشتر وقتم رو روی این موارد گذاشتم و به کمک این فیلدها سئو حرفه ای رو تونستم پیاده سازی کنم.
عاشق کسب تجربه های جدید هستم. راز پیشرفت در هر کاری را یادگیری و یاددادن می‌دانم و میزفا که در اواخر ۲۰۱۶ راه‌اندازی شده، می‌تواند چنین بستر مناسبی را فراهم کند. نقد و بازخوردهای سازنده شما، جوهر تلاش‌های مستمر ماست تا یک قدم خودمون بهبود بدیم. منتظریم …