آموزش نسخه خوانی

- جواد حیدری

مدیر و موسس

فارغ التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات که در حوزه شبکه فعالیت داشتم و همچنین در حوزه برنامه نویسی وب به شکل تخصصی فعالیت دارم و از مدت ها قبل ایده ها و پروژه های میزفا را در قالب وردپرس و کدنویسی پیاده سازی کردم و در حال حاضر در میرفا به صورت حضوری فعالیت دارم، علاقه به ایده پردازی ، نوشتن و توسعه برنامه نویسی در حوزه وب دارم

به موضوعات روانشناسی، بازاریابی آنلاین و آفلاین و هر چیزی که مربوط به دیجیتال مارکتینگ باشه، علاقه زیادی دارم، هر چند همه نوع ورزش خیلی دوست دارم ولی فرصت کمی برای ورزش دارم. همیشه هم کتاب میخونم حتی در حد یک خط.

“اولین کسب و کار آنلاین خودم را در فیسبوک راه‌اندازی کردم و در سال ۲۰۱۱ یکی از پرتعامل‌ترین صفحات فارسی با ۸۰ هزار فالور فعال را داشتم. سپس وارد دنیای شبکه شدم و در انتهای سال ۲۰۱۲ مدرک MCSE مایکروسافت را دریافت کردم، در دوران خدمت سربازی مسئول بهینه سازی یک وبسایت خبری معتبر شدم و آشنایی با سئو را آموختم و در سال ۲۰۱۴ توانستم به رتبه ۴۰۰ الکسا نزدیک کنم.”

فعالیت‌های سئوی بنده به شکل تخصصی در قالب پروژه‌های مختلف و آموزش‌های حضوری و غیرحضوری در دفتر میزفا و دانشگاه علامه طباطبایی تهران صورت ‌می‌گیرد، تجربه بهینه سازی موفقی در بهبود “UX تجربه کاربری” و “CRO بهینه‌سازی نرخ تبدیل” در پروژه‌های سئو کسب کرده‌ام. تقریبا در همه ابزارهای گوگل تسلط کاملی دارم. من متخصص تجربه کاربری، دیجیتال مارکتینگ، فروش، برنامه نویسی، سوشال و … نیستم، ولی تجربیات بسیار خوبی در این حوزه ها داشتم و در پروژه های سئو خودم و یا کمپین های تبلیغاتی به اندازه ای که نیاز باشه حتما استفاده می‌کنم.

من از فیلدهای سئو، عاشق سئو فنی و سئو آنالیز هستم و چون سابقه تحلیل و همینطور برنامه نویسی داشتم در زمینه سئو هم بیشتر وقتم رو روی این موارد گذاشتم و به کمک این فیلدها سئو حرفه ای رو تونستم پیاده سازی کنم.
عاشق کسب تجربه های جدید هستم. راز پیشرفت در هر کاری را یادگیری و یاددادن می‌دانم و میزفا که در اواخر ۲۰۱۶ راه‌اندازی شده، می‌تواند چنین بستر مناسبی را فراهم کند. نقد و بازخوردهای سازنده شما، جوهر تلاش‌های مستمر ماست تا یک قدم خودمون بهبود بدیم. منتظریم …